راهنمای معامله امنآنچه که باید جهت مراقبت از خود در مقابل کلاهبرداری و فریب بدانید

1. از آنجا که کاربران بصورت مستقیم با هم تماس می‌گیرند و هیچ واسطه‌ای وجود نخواهد داشت بایستی دقت داشته باشند که در معاملات، جنبه‌های مختلف امنیتی را در نظر بگیرند.

2. سایت ویلاسرا نهایت تلاش خود را به منظور شناسایی و احراز هویت کاربران میزبان می نماید و از طریق تلفن ثابت یا تلفن غیر اعتباری و سایر روشها، کاربران میزبان را شناسائی و احراز هویت می نماید. با این حال هیچ گونه مسولیتی در قبال هیچیک از آگهی های را نمی‌پذیرد و صرفا نمایش دهنده مطالب درج شده توسط کاربران می‌باشد.

3. آگهی‌ها در سایت ویلاسرا ، توسط کاربرانی درج می‌شوند که هیچ نوع رابطه‌ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

4. بازدیدکنندگان باید قبل از انجام هرگونه معامله، شخصا نسبت به تایید اطلاعات از روشهای متعارف (تماس با تلفن های همراه غیر اعتباری و یا تلفن ثابت و ...) اقدام نمایند.

5. به تاریخ عضویت کاربر و تاریخ درج آگهی در سایت ویلاسرا ، به عنوان یکی از پارامترهای اعتماد به آگهی دهنده توجه کنید.

6. قبل از رزرو، مطمئن شوید که میزبان دارای مجوز از سامان گردشگری و جهانگردی می باشد.

7. اخذ هرگونه هزینه اضافه بر مبلغ درج شده در سایت ویلاسرا توسط میزبان از مسافر تحت هر عنوان اعم از حق کمیسیون،‌ پورسانت،‌ حق دلالی و غیره، مجاز نمی باشد.

8. ساعت تخلیه و تحویل،‌ شرایط رزرو، میزان مبلغ بیعانه و نحوه ابطال رزرو (انصراف یا کنسلی) بصورت توافقی بین مسافر و میزبان می باشد و سایت ویلاسرا دخالتی در این توافق ندارد. قبل از واریز وجه، شرایط ابطال رزرو (انصراف یا کنسلی) را جویا شوید و به آن پایبند بمانید.

9. امکانات و تجهیزاتی را که در تصاویر دیده می شود و یا در بخش امکانات به آن اشاره شده است (مثل: کولر گازی در هر اتاق، بخاری در هر اتاق، فوتبال دستی، میز بیلیارد، تلویزیون LCD، اینترنت، سیستم صوتی، سرویس بهداشتی فرنگی، استخر، سونا، جکوزی و ...) باید موجود و قابل استفاده باشد. همچنین بهتر است جریمه ای را در صورت فقدان امکانات فوق در نظر بگیرید.

10. میزبان موظف است ملک مورد اجاره را در شروع مدت اجاره بصورت نظافت شده و مرتب تحویل مسافر دهد. مسافر نیز موظف است ملک مورد اجاره را در پایان مدت اجاره بصورت مرتب شده در حد عرف به میزبان عودت دهد.

11. اجاره به افراد مجرد ممنوع است. ارائه اصل سند شناسایی و محرمیت زوجین مطابق با مشخصات میهمان الزامی میباشد.

12. ورود حیوانات خانگی به ملک مورد اجاره ممنوع می باشد مگر آنکه میزبان مکانی مجزا و خارج از فضاهای مسکونی جهت نگهداری حیوانات خانگی در اختیار مسافر قرار دهد.

13. در صورت مشاهده هر گونه تخلف از قوانین سایت، می توانید از طریق لینکهایی که به همین منظور در بخشهای مختلف سایت ویلاسرا قرارداده شده است، اقدام نمایید.